Dziś w naszej siedzibie odbyło się pierwsze spotkanie robocze poświęcone organizacji Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej „Młodzież Zapobiega Pożarom”.
W trakcie spotkania wspólnie przeanalizowaliśmy pytania konkursowe oraz formułę, w jakiej będzie przebiegać etap wojewódzki. Omówiliśmy także kilka rozwiązań organizacyjnych, które — w pełnej zgodności z regulaminem — mają uatrakcyjnić finał wojewódzki.
W spotkaniu uczestniczyli:
ze strony Komenda Wojewódzka PSP w Gdańsku — kpt. Maciej Krajewski oraz mł. ogn. Mariusz Mroczek;
ze strony Oddziału Wojewódzkiego — Krystyna Demska, Dominik Ziemba oraz dyr. Łukasz Kawalec.
Dziękujemy za merytoryczne, partnerskie i konstruktywne spotkanie.
Zwycięzców eliminacji powiatowych zapraszamy 16 maja o godz. 10:00 do Akademii Marynarki Wojennej.
Szczegółowe informacje przekażemy po zakończeniu wszystkich turniejów powiatowych.
Na zdjęciu towarzyszy nam także św. Florian, który czuwał nad naszym spotkaniem i wierzymy, że będzie dalej czuwał nad wszystkimi uczestnikami tegorocznego turnieju.