W poniedziałek rano, w siedzibie Komenda Miejska PSP w Słupsku, odbyło się spotkanie bryg. Krzysztofa Trockiego — Komendanta Miejskiego PSP — z Łukaszem Kawalcem, Dyrektorem Zarządu Wykonawczego OW ZOSP RP woj. pomorskiego.
Rozmowy przebiegły w bardzo dobrej, partnerskiej i merytorycznej atmosferze. Co najważniejsze — były także niezwykle produktywne. Wspólne zrozumienie, otwartość i gotowość do działania pozwoliły ustalić ramy przedsięwzięcia, które będziemy realizować razem na rzecz naszego środowiska strażackiego.
Szczegóły zdradzimy już niebawem. Dajcie nam jeszcze chwilę na dopracowanie i spięcie całości.
Dobry początek tygodnia, dobra współpraca i konkretne plany na przyszłość!