Aktywnie wchodzimy w nowy tydzień!

User avatar placeholder
Opublikowany przez ZOSPOW

27 kwietnia, 2026

W poniedziałek rano, w siedzibie Komenda Miejska PSP w Słupsku, odbyło się spotkanie bryg. Krzysztofa Trockiego — Komendanta Miejskiego PSP — z Łukaszem Kawalcem, Dyrektorem Zarządu Wykonawczego OW ZOSP RP woj. pomorskiego.

Rozmowy przebiegły w bardzo dobrej, partnerskiej i merytorycznej atmosferze. Co najważniejsze — były także niezwykle produktywne. Wspólne zrozumienie, otwartość i gotowość do działania pozwoliły ustalić ramy przedsięwzięcia, które będziemy realizować razem na rzecz naszego środowiska strażackiego.

Szczegóły zdradzimy już niebawem. Dajcie nam jeszcze chwilę na dopracowanie i spięcie całości.

Dobry początek tygodnia, dobra współpraca i konkretne plany na przyszłość!

Image placeholder

Zapraszamy na nasz Facebook: