Dziś odbyło się ważne spotkanie istotne dla naszej organizacji oraz całego województwa.
Nasza delegacja przedstawiła projekty i inicjatywy ukierunkowane na rozwój wspólnych działań, wzmocnienie współpracy oraz skuteczną realizację planów na poziomie wojewódzkim i ogólnopolskim.
Spotkanie miało bardzo merytoryczny charakter. Zarząd Główny wskazał kierunki dalszych działań, podkreślając znaczenie wspólnego zrozumienia, dialogu oraz partnerskiej współpracy na płaszczyźnie OL i OC, dotacji oraz planów realizowanych w najbliższym czasie.
W spotkaniu uczestniczyli:
Prezes ZG Waldemar Pawlak, Prezes ZOW Marek Buza, Zastępca Dyrektora ZG Elwira Gross-Gniot oraz Dyrektor ZW Łukasz Kawalec.
Dziękujemy za otwartość, konstruktywną rozmowę i wspólne zaangażowanie w działania na rzecz naszej organizacji.