Ważne spotkanie

User avatar placeholder
Opublikowany przez ZOSPOW

28 kwietnia, 2026

Dziś odbyło się ważne spotkanie istotne dla naszej organizacji oraz całego województwa.

Nasza delegacja przedstawiła projekty i inicjatywy ukierunkowane na rozwój wspólnych działań, wzmocnienie współpracy oraz skuteczną realizację planów na poziomie wojewódzkim i ogólnopolskim.

Spotkanie miało bardzo merytoryczny charakter. Zarząd Główny wskazał kierunki dalszych działań, podkreślając znaczenie wspólnego zrozumienia, dialogu oraz partnerskiej współpracy na płaszczyźnie OL i OC, dotacji oraz planów realizowanych w najbliższym czasie.

W spotkaniu uczestniczyli:

Prezes ZG Waldemar Pawlak, Prezes ZOW Marek Buza, Zastępca Dyrektora ZG Elwira Gross-Gniot oraz Dyrektor ZW Łukasz Kawalec.

Dziękujemy za otwartość, konstruktywną rozmowę i wspólne zaangażowanie w działania na rzecz naszej organizacji.

Image placeholder

Zapraszamy na nasz Facebook: