Dzisiaj na stadionie w miejscowości Łebień, w powiecie lęborskim, odbyła się narada organizacyjna dotycząca tegorocznych Wojewódzkich Zawodów MDP, które już 14 czerwca odbędą się właśnie w tym miejscu.
Przed organizatorami wiele zadań i wyzwań, ale nie brakuje wiary, energii i motywacji, aby tegoroczne mistrzostwa stały na najwyższym poziomie. Bardzo się cieszymy, że kolejny powiat podejmuje to wyzwanie i otwiera swoje drzwi dla młodzieżowych drużyn pożarniczych. Razem mamy wielką moc i już dziś wiemy, że będzie ciekawie!
Na uczestników czeka wiele wartościowych nagród, dlatego drużyny — warto trenować, szlifować formę i przygotowywać się do startu. Emocji, sportowej rywalizacji i strażackiego ducha na pewno nie zabraknie.
Widzimy się 14 czerwca na stadionie w Łebieniu! ![]()
![]()
Na zdjęciu od lewej:
Dyr. – Łukasz Kawalec, bryg. Leszek Formela – Komendant KP PSP w Lęborku, Zastępca dowódcy JRG w Lęborku kpt. Radek Wroński, Komendant Gminy Nowa Wieś Lęborska – Błażej Makurat, Dyrektor Zespołu Szkół – Krzysztof Wojtysiak, Sołtys Sołectwa Łebień – Adam Folga, Prezes Zarząd Oddziału Powiatowego ZOSP RP w Lęborku– dh Roman Downar-Zapolski oraz Prezes OSP Łebień – Artur Grabowski.